כאשר אתם מבקשים לקבוע פעילות ליום הולדת לילדים שלכם אתם עושים את הצעד הנכון עבורם. ילדים אשר ימי ההולדת שלהם נחגגים על בסיס פעילויות מטעם מפעילההם ילדים שמחים ומאושרים יותר גם בהמשך חייהם. פעילות ליום הולדת לילדים מסתמכת על מגוון רחב מאד של הפעלות. תוכלו למצוא פעילות מגניבה לילדים בכל הגילים, ולמעשה הן מחולקות ל- 3 שכבות עיקריות של טווח גילים.

תכניות עבור ילדים בני שנה עד 3

ילדים כאלו הם ברובם תינוקות, אשר ברובם לא למדו עדיין ללכת או לדבר. תוכלו למצוא תכניות מיוחדות עבור ילדים בגילים אלה, בהן מתקשרים אתם באמצעות פנטומימה וחיוכים. נותנים להורים לשבת בצדי החדר ולצפות בתהליך שמעבירה מפעילה ליום הולדת מול אותם ילדים.

תכניות עבור ילדים בני 3 עד 5

ילדים בגיל זה הם ילדים שברובם נמצאם בגן טרום חובה, מיעוטם נמצא בגן נמוך יותר. הילדים הללו ברובם כבר מדברים, רצים וקופצים, וזה יהיה הקונספט של הפעלות לימי הולדת עבורם. פעילות ליום הולדת לילדים בגילים אלו תאפשר להם להשתתף בתחרויות עם מאמץ, ליהנו ממופעי ליצנות מצחיקים וגם לצפות בקסמים מגניבים שעורכים עבורם.

תכניות עבור ילדים בני 6 עד 8

ילדים בגיל זה הם בבית ספר יסודי בכיתות א'-ב', מיעוטם נמצא עדיין בגן חובה. עבור ילדים בגילים אלה פעילות ליום הולדת לילדים היא משהו שונה לחלוטין מאשר בגילים קטנים יותר. הם זקוקים לפעילות רצינית יותר, עם יותר מופעי קסמים ופחות מופעי היתוליים או יום הולדת ספורט לילדים שתפעיל את כולם. גם הצגות ומופעים לילדים בגיל כזה הם בעלי תוכן מעט יותר רציני ופחות הומוריסטי מאשר ילדים בגן טרום חובה. הפעלות לימי הולדת לגילים אלו אפשריות גם לבנות או לבנים בלבד, למי שמחליט להזמין. מפעילה ליום הולדת תבוא עם שלל רעיונות מקוריים עבור בני גילים אלו ותיתן תצוגת תכלית מרשימה ביום ההולדת הלכה למעשה.

עלויות שירות מפעילה ליום הולדת

מפעילה ליום הולדת מתבססת על עלויות נסיעה לבית הלקוח, עלויות לוגיסטיות שבראשן קניית מוצרים חד פעמיים כמו משרוקיות נייד ובלונים, ועלויות השתתפות בהצגות, פעילויות ומופעים.

2022-10-04T08:40:06+00:00
  דילוג לתוכן