צלם לברית2020-02-28T15:55:01+00:00

 

 

מוּזָה צלמים:
צלם לברית 

  • צילומי משפחה
  • צילומי משפחה עם מוזה צלמים
  • צילומי משפחה

 

 

מחפשים צלם לברית?

מזל טוב! אני מתרגש יחד אתכם לקראת הברית.

אשמח לעמוד לרשותכם ולתעד את הרגעים המרגשים ביותר שלכם.

צלם לברית

נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע:

​* צילום סטילס אומנותי לכל אורך הברית ללא הגבלה *

* עריכה אמנותית מקצועית של 30 תמונות לבחירתכם *

במחיר מבצע של 800 ₪

בתוספת של 350 ₪ תקבלו גם:

 אלבום תמונות מהודר + הגדלה אחת.

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

 

 

צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים

 צלם לברית

ברית היא אירוע מרגש מאין כמוהו. לא משנה אם זהו ילד ראשון, שני או שלישי, וגם אם תכננתם זאת שבועות ואף חודשים מראש – תמיד מגיעה ההפתעה וההתרגשות הגדולה שבהצטרפות ילד חדש למשפחה, ולכן חשוב במיוחד לתכנן כמה שאפשר מראש, וכמובן כל עוד ההורים מרגישים טוב ויכולים לעמוד במשימת הארגון. אז מה הכי חשוב לבדוק כאשר בוחרים  צלם לברית ואיך יודעים שבחרתם באיש הנכון? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות סדר בבלגאן, ולבחור בטוב ביותר.

מה מייחד ברית משאר האירועים והשמחות?

כדי להבין מה חשוב שיהיה אצל צלם לברית, יש להבין קודם כל את המאפיינים הייחודיים לאירוע מסוג זה. אז ראשית חשוב להבהיר, כי גם אם חשבתם שכל הבריתות נראות אותו דבר ויש להן אופי דומה פחות או יותר – הרי שהאמת היא שונה מאד, וישנו מגוון רחב של משפחות, מהן כאלה שמעדיפות לחגוג בבוקר או בצהרים, ולא בערב (יש הרבה דעות הסוברות כי זה עדיף לתינוק ולהורים, כדי שלא ייכנס ללילה בכאבים), וכן ישנן משפחות שמעדיפות לחגוג את האירוע בפורום מצומצם וביתי, ופחות חגיגי והמוני כמו באולם למשל. לכן, כאשר אתם ניגשים לחפש צלם לברית חשוב שתוודאו כי אתם והוא "מדברים באותה שפה", וכי הציפיות של שני הצדדים מהאירוע זהות

מקום לאירועים פרטיים מומלץ

צלם לבר מצווה בכותל

על תבונה ורגישות

מאפיין נוסף בבריתות, שאולי יכול להתקיים בשמחות אחרות אך כאשר מדובר על צלם לברית הרבה פעמים יש לו חשיבות רבה יותר, הוא הרגישות הדרושה אצל הצלם לניואנסים ולאינטריגות הקטנות; אחרי הכל, לידה אף פעם אינה פשוטה וודאי שלא ארגון אירוע חגיגי שבוע בלבד לאחריו. הרבה פעמים הרגישות המשפחתית יכולה להיות גבוהה במיוחד, וכמובן לא רק אצל האמא הטרייה. לכן חשוב שהצלם יבין את ה"סצנה" מהר ככל האפשר, לא ישאל שאלות מיותרות וגם לא "יציק" היכן שלא צריך – אלא יידע לעשות את העבודה באופן חלק ויסודי, תוך שימת דגש על הדברים החשובים באמת. לשם כך, מומלץ מאד לבחור בצלם מנוסה שמכיר היטב את העבודה ובמיוחד מנסה בצילום בריתות, כדי להבטיח תיעוד מושלם של האירוע ותמונות מרגשות שמצליחות להעביר את השמחה וההתרגשות הרבה, גם אם היו באירוע רגעים מורכבים יחסית.

כמות הצילומים

עוד כלל חשוב שכדאי מאד להקפיד עליו ולא רבים זוכרים, הוא סיכום מראש עם הצלם על כמות הצילומים שתהיה באירוע. שימו לב, חשוב להבדיל בין הסיכום על כמות הצילומים עצמה ובין הסיכום על משך השהות של הצלם באירוע – כיוון שמדובר לרוב באירוע קצר יחסית, שלא נשארים בו עד השעות הקטנות של הלילה (כמו בחתונה או גיל מצווה למשל), ועל כן כמות הצילומים עשויה להיות קריטית. לכן, חשוב מאד לשים לב שהצלם מקפיד לצלם מסביב לשעון במהלך האירוע, וכן כמובן שהוא מקפיד לצלם את כל הנוכחים בשמחה.

מחירים

לבסוף, חשוב לבחון היטב את טווחי המחירים של הצלמים השונים לפני שסוגרים עם צלם באופן סופי, כדי לדעת קודם כל שאתם נמצאים בטווח מחירים הגיוני, וגם כדי לבחור באופן סופי את מיש יהיה הצלם שלכם מבין קומץ הצלמים שמצאו חן בעיניכם במיוחד ו"עלו לגמר". זכרו כי בשונה מנותני שירות אחרים, כאשר מדובר על שירותי צילום ובמיוחד צלם לברית באופן ספציפי, הרבה פעמים יהיה כדאי לבחור דווקא במי שמציע מחיר מעט גבוה יותר, כדי להבטיח איכות גבוהה יותר של צילום (אך זאת כמובן תוך הבטחה שהעלייה במחיר אכן מביאה איתה שירות איכותי יותר).

  דילוג לתוכן