בוק בת מצווה2020-02-28T15:55:46+00:00
בוק בת מצווה

מחפשים צלם לבוק בת מצווה?
ברוכים הבאים למוזה צלמים

* צילום סטילס אומנותי בטבע בלוקיישן מדהים למשך 2 שעות *

* קבלת דיסק ללא הגבלת תמונות *

* קבלת 15-30 תמונות מקצועיות מעובדות *

* צילום קטעי וידאו במהלך הצילומים*

* יצירת קליפ מרגש קצר הכולל שילוב תמונות, וידאו, והמון כיף המלווה במוסיקה מרגשת *

והכל בעלות של 1490 שח בלבד.

צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים
צלם לברית, צלם לבריתה, צילום אירועים

בוק בת מצווה

ארגון בת מצווה אמנם שונה מאד מארגון אירועים אחרים, ויש שיגידו כי מדובר למעשה באירוע קטן שההכנות לו לא צריכות להיות כרוכות בהרבה מדי מאמץ. אך מה שהרבה אנשים לא יודעים, או לכל הפחות לא מדברים עליו, הוא ההתרגשות הגדולה שמלווה בתכנון אירוע שכזה, כמובן אם מדובר בבת מצווה ראשונה במשפחה אך בהחלט גם עם כל ילדה וילדה שמגיעה לגיל מצוות. בתוך כך, אחת המשימות המורכבות והמאתגרות לביצוע היא הזמנת הבוק לבת מצווה, והשאלה כיצד לעשות זאת נכון. אז במיוחד לשם כך, התכנסנו להסביר ולהדגים איך מומלץ לעשות זאת נכון, באופן הכי טוב שיש וכך שישאיר טעם של עוד.

חשבו יחד

ההמלצה הראשונה ולמעשה כלל הברזל בכל ארגון האירוע, מהרגע הראשון ממש וכמובן כולל ההחלטה על בוק בת מצווה וכיצד לעשותו – היא לשתף את כלת השמחה בחשיבה ובתכנון. חשוב להבין כי במיוחד באירוע כמו בת מצווה, החוגג למעשה את תחילת עצמאותה של הנערה, יש להביא אותה לידי ביטוי מפני שבדיוק לזה היא מצפה (ולמען האמת בצדק), ולכן חשוב כל כך לבטא את מה שהיא אוהבת ואת מה שחשוב לה. מעבר לכך, כמובן שתוכלו לתת עצות במהלך הדרך ולהסביר למשל שטעם מאד ספציפי היום עשוי שלא להישאר איתה בהמשך, אך בסופו של דבר חשוב שתהיה לבתכם אמירה ייחודית משלה, ושקולה יישמע.

אולי תתעניין גם ב:

צלם לברית

צלם לבר מצווה בכותל

צלם לחינה

צילומי משפחה

צילומי זוגיות

הגדירו ציפיות וזמנים

בארגון בוק בת מצווה כמו למעשה כל שאר ההכנות לאירוע, חשוב מאד לתכנן מראש את מסגרות הזמנים הכוללות – עם משימות שיש לעמוד בהן בכל שבוע או שבועיים. כמובן שלא מדובר בהכנות מורכבות ואינסופיות כמו בחתונה למשל, אך כדי לתת אחריות גם לכלת השמחה ולהראות לה בפועל כמה חשוב (ואף חינוכי) שהיא תשתתף בהכנות, מומלץ לערוך יחד איתה לוח זמנים מסודר מראש, ולראות האם היא ואתם עמדתם בהן בהצלחה. מעבר לעובדה שהדבר יגביר את הבטחון העצמי ואת תחושת ההצלחה שלה, ההכנות לאירוע פשוט יהיו רגועות ומוצלחות יותר – בזכות תכנון טוב והתקדמות בקצב הנכון. אם אינכם יודעים כיצד לתכנן את לוח הזמנים או שאין לכם ניסיון בכך, תוכלו להתייעץ עם חברים שכבר עשו זאת, או פשוט לערוך סקר קצר אודות הפרטים החשובים: טווח מחירים כולל, טווחי זמנים מקובלים ל"סגירה" עם כל ספק, תכנון כלכלי לקראת האירוע וכן הלאה.

בחרו צלם טוב

כחלק מההכנות מראש ועם היכולת לראות את התמונה הגדולה הרבה זמן לפני האירוע, חשוב להקפיד על הזמנת צלם טוב שיהיה הן באירוע עצמו, וכמובן גם לקראת שמתכננים בוק בת מצווה. על הצלם להיות כמובן מקצועי ובעל המלצות וחוות דעת חיוביות, אך מעבר לכך מומלץ לבחור באדם שהתחברתם אליו גם ברמה האישית – מבחינת סגנון הצילום, אופן העצוב של האלבום הסופי וההתמקדות בפרטים החשובים. אם אינכם מסכימים בהכרח עם כלת השמחה על צלם זה או אחר (בין אם מכינים בוק בת מצווה ובין אם דנים על כל נושא אחר בארגון האירוע), חשוב שתדברו על כך יחד ותראו כיצד ניתן להגיע לעמק השווה. שוב – מעבר לכך שדיון כזה יראה לביתכם כיצד ניתן לפתור בעיות מבחינה חינוכית על הצד הטוב ביותר, הדבר כמובן יתרום גם לתקשורת הטובה בינכם, בעתיד הקרוב והרחוק.

  דילוג לתוכן